Слабінська Ія

Психолог
Спеціаліст проводить роботу щодо зменшення емоційного стресу, пов'язаного з захворюванням. Розробляє разом з пацієнтом ефективні стратегії вирішення проблем, пов'язаних із захворюванням.
Київ с. Плюти, вул. А. Малишка, 27

Вика
Если вы решили изменить свою жизнь к лучшему, сходить к Ие. Она нереально классный человек и просто крутой специалист. Переворачивает сознание с ног на голову. Сколько я бы могла сделать в жизни, обратившись к ней немного раньше.
Лена
Возникли проблемы? Сходите на прием к Слабинской Ие. Очень хороший психолог! Она раскроет все потайные дверцы вашей души и поможет побороть любые страхи. После ее приемов я ничего не боюсь!

• 2012 р. — Міжрегіональна академія управління персоналом за напрямом "Практичний психолог";
  • 2013 р. — Інститут психосоціальних досліджень і розвитку особистості (Institut Psychosoziale Forschung und Personlichkeits Forderung), освітня програма" Інтеграційна когнітивно-поведінкова терапія", Германія .