Скринник Світлана Анатоліївна

Офтальмолог
Лікар Скринник Світлана Анатоліївна спеціалізується в галузі офтальмології. Проводить всі види консультації офтальмолога-окуліста з метою надання повної інформації про відхилення в органах зору пацієнта. Завдяки новому високоякісному обладнанню, проводить швидку діагностику. Лікує як незначні відхилення зору, шляхом лазерної корекції, так і складні випадки. Спеціалізується на скіаскопії і авторефрактометрії. Лікує катаракту і глаукому. Працює метою швидку допомогу пацієнтам з ефективним відновленням зору і усуненням очних недоліків. З високою точністю проводить очну тонометрію. Підбирає окуляри і лінзи для своїх пацієнтів.
Лікар працює в клініках:
Харків вул. Олеся Гончара, 5 м.Пушкінська146м.Університет144

Захар
Хороший доктор, долго со мной возилась, внимательная.
Замечательный врач, действительно отлично разбирается в офтальмологии.
Кристина
Посещением доктора осталась довольна, внимательный специалист, объяснила, успокоила, предложила варианты решения проблемы. Рекомендую

• 2012 р. — Харківський Національний Медичний університет, лікувальний факультет;
  • 2014 р. — інтернатура на базі ХМАПО і Міської клінічної лікарні ім. Гиршмана.