Шпонька Олена Вадимівна

Гінеколог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає консультації з питань планування сім'ї, застосування внутрішньоматкових систем, корекції стану в період менопаузи і постменопаузи та ін. Проводить УЗД і рентгенографію органів малого таза. Володіє інвазивними методами діагностики матки і ендометрія. Надає лікарську допомогу при патологіях шийки матки (дисплазія, лейкоплакія, ерозія), дисплазії піхви, лейкоплакії вульви, міомі матки, кісті яєчника, молочниці (кандидозу). Лікує жіноче безпліддя. Член Асоціації акушерів-гінекологів України.

15 квітня '17р.
У Елены Вадимовны я лечила эрозию. Врач мне понравилась, она очень внимательная и ответственная. Пройденный курс лечения позволил избавиться от болезни. Сейчас соблюдаю все рекомендации доктора и абсолютно уверенна, что болезнь меня больше не потревожит. Очень благодарна доктору за оказанную помощь.

• 1989 р. — ДМІ;
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук.

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.