Сергєєв Олег Олександрович

Флеболог
Лікар Сергєєв Олег Олександрович спеціалізується в області флебологии. Надає консультації та лікування при патологіях венозної системи. Займається терапією венозного розширення вен, включаючи лігування при патологіях стравоходу. В роботі застосовує хірургічне втручання, наприклад флебектомію, мікрофлебектомію і тромбектомію.
Дніпро вул. 25-ої Січеславської Бригади (Рибінська), 119-120 м.Вокзальна9217

Сергей
Мне нужна операция,обратился к Олегу Александровичу ,отзывчивый и вежливый профессионал хочу чтобы оперировал меня он,ему можно доверить свою жизнь.Зарание спасибо.
Владислава
Отношение замечательное. Осталась довольна лечением.
Леся
Маме понадобилась срочная операция, обратились к этому специалисту. Прекрасный результат. Рекомендую.

• Дніпропетровська державна медична академія (ДДМА), лікувальний факультет, 1985 р.;
  • інтернатура з хірургії, ДГМА, 1986

• ТУ, Центр тромбозу і гемостазу, Університетська клініка м. Майнс, Німеччина, 2013 р.;
  • ПАЦ з судинної хірургії, ДЗ Харківський національний медичний університет, Науково-навчальний інститут післядипломної освіти, 2015 р.

• Член Обласної асоціації судинних хірургів Дніпропетровської області.