Зав'ялова Ірина Юріївна

Терапевт, гастроентеролог, геронтолог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з патологіями органів дихальної і травної систем. Також лікує ішемічну хворобу серця, гіпертонічну хворобу, ревматизм, стенокардію, цистит, пієлонефрит, гломерулонефрит і хронічну сечокам'яну хворобу.

Ева
Дуже приємний фахівець який знає свою справу. Отримала діагноз і рекомендації з лікування без зайвих аналізів і грошових витрат. А ще доброзичливі поради, як покращити свій стан. Щиро вдячна лікарю за все! однозначно рекомендую!
Ген
В принципі лікар нам сподобався. Прийом пройшов добре, кваліфіковано, розповіла все по суті, без замисловатих слів, та термінів. Як це часто буває в лікарів. Все чітко, зрозуміло, та максимально лаконічно. Прийду на повторну консультацію!
Прекрасный специалист и отзывчивый человек. Консультировалась по поводу папы/82 года,куча хронических заболеваний/,поставила диагноз и назначила адекватное лечение. Очень большое спасибо,впредь только к Завьяловой!

• 1985 р. — закінчила лікувальний факультет Дніпропетровського медичного інституту.
  • 1985-1987 рр. — інтернатура з внутрішніх хвороб, м. Міас, Челябінська область.

• Член Асоціації гастроентерологів України.

Лікар-терапевт, гастроентеролог, геронтолог займається лікуванням захворювань

• захворювання органів дихальної системи:
    • ГРВІ;
    • бронхіт;
    • пневмонія;
    • бронхіальна астма;
    • поліноз;
  • захворювання ШКТ:
    • виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки;
    • панкреатит
    • холецистит;
    • жовчно-кам'яна хвороба хронічна;
    • гепатит;
    • коліт;
    • неспецифічних виразковий коліт;
  • захворювання органів сечовидільної системи:
    • пієлонефрит;
    • гломерулонефрит;