Чужа Маргарита Григорівна

Терапевт
Лікар другої категорії
Викликати додому
Лікар-терапевт другої категорії, займається виявленням та лікуванням патологій дихальної та серцево-судинної систем, а також захворювань шлунково-кишкового тракту. Маргарита Григорівна здійснює консультативний прийом у клініці, виїжджає додому до пацієнтів. Лікує артеріальну гіпертензію, грип, риніт, виразкову хворобу шлунка і дискінезію жовчовивідних шляхів.

Маргарита Григорьевна для меня уже как член семьи. В любой ситуации хожу к ней на прием. Она реально помогает, причем не только мне, но и всем членам семьи. Готова проконсультировать даже без записи. Рекомендую всем!

• 2009 р. — закінчила ДДМА, лікувальна справа.

• 2011 р. — стажування на базі НМАПО ім. Шупика м. Київ;
  • 2015 р. — НМАПО ім. Шупика "організація і надання паліативної і хосписной допомоги в амбулаторних і стаціонарних умовах";
  • 2015 р. — ДДМА МОЗ України, м. Дніпро "сучасні підходи до діагностики та лікування печінки і жовчовивідних шляхів";
  • 2015 р. — ДДМА МОЗ України, м. Дніпро ПАЦ "Терапія", ПАЦ "Гастроентерологія";
  • 2018 р. — курс основи дієтології і консультування з питань живлення.

• Член асоціації гастроентерологів України;
  • Член "Української асоціації болю";
  • Член асоціації превентивної і антиейджингової медицини.