Ротар Максим Федорович

Серцево-судинний хірург, Кардіохірург, Флеболог
Лікар вищої категорії
Доктор Ротар Максим Федорович займається хірургічним лікуванням захворювань серця і судин. Виконує різні оперативні втручання кардіологічного профілю, стентування, бужування, шунтування. Консультує пацієнтів в передопераційний період, контролює процес реабілітації. Входить в Українську Асоціацію серцево-судинних хірургів.

Спасибо доктору!! Поставил на ноги нашего деда!
Михаил
Руки от Бога. Рекомендую всем
Леонид
Высочайшего уровня специалист! Проводил моему отцу сложнейшую операцию на сосудах, за выполнение которой побоялись взяться даже более опытные врачи.

• 2006 р. — Державний університет медицини і фармакології імені Миколи Тестеміцяну, м. Кишинів, Республіка Молдова;
  • Клінічна ординатура загальної хірургії в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ;
  • Спеціалізація з серцево-судинної хірургії в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Н. М. Амосова

• Курси підвищення кваліфікації, Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Н. M. Амосова АМН України;
  • Щорічні стажування в кращих клініках Європи.

• Член Асоціації серцево-судинних хірургів України;
  • Член Євро-Азіатської асоціації кардіохірургів.