Пономаренко Ольга Ростиславівна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Консультація від 650 грн.
Акушер-гінеколог вищої лікарської категорії, надає послуги не тільки діагностики та лікування захворювань жіночої репродуктивної системи, але і регулярних профілактичних оглядів з метою виявлення патологій на ранніх стадіях. Кандидат медичних наук, займається консультуванням пацієнток, лікуванням запалень та інфекцій. Також проводить профілактику венеричних хвороб. Складається в Асоціації гінекологів-онкологів України.

Дніпро вул. Січових Стрільців, 19 м.Вокзальна4212

28 квітня '17р.
Пришла на профилактический осмотр к Ольге Ростиславовне. Я очень хочу иметь детей. Выяснилось, что у меня эрозия на шейке матки. К лечению приступили сразу. Чувствуется профессионализм врача и научная база, которой, к слову сказать, она не кичится, а умело ее использует. Проблему лечили не травматичным медикаментозным методом. Результаты хорошие.
16 квітня '17р.
Первое впечатление о Пономаренко очень приятное. Интеллигентная, тактичная, внимательная и профессионально подкованная.Во время осмотра никакого дискомфорта, провела очень аккуратно, взяла анализы. Чувствуется опыт. Препараты назначила нового поколения, щадящие. Лечение мне помогает и это меня радует.

• 1989 р. — Дніпропетровський медичний університет;
  • 1991 р. – інтернатура;
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук

• 2013 р.- ПАЦ "Акушерства та гінекологія", ЗМАПО
  • 2013 р. — ТУ "Ендокринологія в акушерстві та гінекології", ЗМАПО;
  • 2015 р.- «Сучасні проблеми репродуктивної медицини»;
  • 2016 р.- "Доплерометрія в гінекології";
  • 2016 р.- майстер-клас "УЗД патологій ендометрію", Київ.

• Асоціація гінекологів-онкологів України.