Плиско Дар'я Володимирівна

Дерматовенеролог
Доктор Плиско Дар'я Володимирівна спеціалізується на апаратних косметологічних процедурах. Виробляє видалення доброякісних новоутворень (родимок, бородавок, гемангіом), видаляє за допомогою лазера пігментні плями і судинні сітки на шкірі. Оглядає пацієнтів з кандиломи, керує заходами щодо їх усунення. Надає послуги лазерної епіляції, досконало володіє технікою апаратного омолодження. Складає ліфтінгові програми для жінок.
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський

Консультировалась по поводу родинки, очень волновалась. К счастью, все хорошо. Врач прекрасный, успокоила меня. Спасибо вам за помощь.
Александра
Опытный косметолог. Визитом довольна.
Удалила родинку на лице. Через несколько недель рана зажила и почти не видно рубца

• Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціалізація "Лікувальна справа" (2003 р.);
  • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, інтернатура, спеціалізація "Радіологія-діагностика".

• Пройшла передатестаційний цикл по спеціалізації "Дерматовенерологія".