Пискун Костянтин Геннадійович

Акушер-гінеколог
Лікар веде консультативний прийом, займається лікуванням гінекологічних захворювань, ендометріозу, поліпів, міоми матки.

Немає відгуків

• 2017 рік – навчання у Запорізькому Державному Медичному Університеті за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2020 рік – інтернатура при Запорізькому Державному Медичному Університеті за спеціальністю «Акушерство та гінекології» на базі Запорізького обласного перинатального центру та Запорізької обласної клінічної лікарні.

• 2020 рік - ТУ Діагностика та лікування злоякісних та передпухлинних захворювань жіночої статевої сфери з основами кольпоскопії.
  • 22.03.26.03.2021 Базові практичні навички Лапароскопічної хірургії малого тазу для гінекологів на базі Center Of Surgical Innovation м. Київ
  • 31.05.-14.06.2021 ТУ на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти, на тему: ендометріоз як проблема в акушерстві, гінекології, онкології.
  • 12 січня 2021 року – Навчання за онлайн-програмою «Клінічне кодування хвороб та інтервенцій в українській системі ДСГ».
  • 12 січня 2021 рік Навчання за онлайн-програмою «Як ефективно вибудовувати спілкування з пацієнтом».
  • 12 січня 2021 року - Навчання з онлайн-курсу «Як надавати якісний сервіс у лікарні».
  • 20 лютого 2021р-іні-семінар проф. Медведєва М.В. «Весь ендометріоз у 10 кейсах».
  • 27 лютого 2021р- Семінар на базі Української медичної академії Медак на тему: Запалення та здоров'я жінки від теорії до практики».
  • 25 березня 2021 р. – на базі ГУ «ЗМАПО МОЗ України», 3-й південно-український симпозіум – Мультимодальний підхід до лікування акушерсько-гінекологічних захворювань.
  • 8-9 квітня 2021 року - Науково-практична конференція на базі Дніпропетровського державного медичного університету, на тему Актуальні питання репродуктивної медицини в Україні.
  • 16 квітня 2021р - Профільна школа з урогінекології, на базі національного університету ОЗ України ім. П.Л. Шупика, на тему: «Сучасні тренди урогінекології».
  • 23 квітня 2021р- Науково-практична конференція на базі Національної академії медичних наук України на тему «Акруальні питання збереження соматичного та репродуктивного здоров'я жінок».
  • 25 травня 2021р - Профільна школа на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця на тему «Жіноче здоров'я від А до Я. Домашні пологи. Мультітематичний підхід.
  • Постійний учасник науково-практичних конференцій на базі ВГО «Асоціація гінекологів – ендокринологів України», ГО «Український міждисциплінарний медичний альянс» Healthhub.
Схожі спеціалісти:
Гінеколог, фахівець УЗД