Петканич Мирослав Мирославович

Кардіохірург
Лікар першої категорії
Доктор спеціалізується в області кардіохірургії. Проводить ітервенціонное і хірургічне лікування порушень ритму серця, в тому числі складних форм. Дійсний член Асоціації кардіохірургів України. Публікує наукові праці в міжнародних і всеукраїнських виданнях.

11 травня '19р.
Спасибо Вам большое! Самый лучший
Хочу выразить особенную благодарность Мирославу Мирославовичу за оказанную моей маме своевременную помощь и хочу пожелать ему больших достижений в своей области!
Тамара
Операцию криоабляцию проводила команда Мирослава Мирославовича. Сложилось так что слаженность и проффенсиализм пришлось оценить по полной . Анестезиолог Володя просто выше всяких похвал,руки не забудешь, ассистент Дима серьезный,понимающий пациента . Ну лидер … профи, излучающий массу положительных эмоций. Спасибо вам ребята. Здоровья всей команде,дабы и нам, пациентам его поправить.
Сергей
Мирослав Мирославович, спасибо Вам за человечность, спасибо что спасли мне жизнь
Алексей
Спасибо Вам огромное за всё!Вы,Мирослав Мирославович,прекрасный хирург и замечательный человек.
Валерия
11 квітня '19р.
Спасибо Вам большое! Как хирургу и к хорошему человеку.
Валерия Майгур
11 квітня '19р.
Никогда не думала что попаду на стол к хирургу! Я очень рада что попала именно к Мирославу Мирославовичу!!! Спасибо как хирургу так и понимающему человеку!)

• 2003 р. — Ужгородський національний університет;
  • 2005 р. — інтернатура за спеціальністю «Анестезіологія» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • 2010 р. — спеціалізація за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин» в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

• стажування в провідних Європейських клініках (Італія, Чехія, Бельгія);
  • 2018 р. — Національна академія медичних наук України, спеціальність «Хірургія серця та магістральних судин».

• Дійсний член Асоціації кардіохірургів України;
  • співавтор 14 друкованих наукових праць, 1 патенту України.

Лікар надає послуги

• Оперативні втручання щодо порушень ритму;
  • імплантація штучних водіїв ритму;
  • імплантація ресинхронізаційних водіїв ритму при застійній серцевій недостатності;
  • катетерна радіочастотна абляція субстрату аритмії, в тому числі з застосуванням навігаційних 3D технологій.

Лікар займається лікуванням захворювань

• Інтервенційне та хірургічне лікування порушень ритму серця, в тому числі складних форм.