Печко Вікторія Миколаївна

Терапевт, УЗД-фахівець
Терапевт Печко Вікторія Миколаївна володіє навичками проведення ультразвукової діагностики, що дозволяє не тільки первинно виявити патологічних вогнище, але і відстежити динаміку змін на тлі терапії. В обов'язки спеціаліста входить профілактика сезонних вірусних хвороб і попередження загострення хронічної патології. До Печко В.Н. звертаються із захворюваннями ЛОР-орагнов (риніт, фарингіт), дихальної (бронхіт, пневмонія), серцево-судинної (ішемія, гіпертонія), сечостатевої (цистит), травної (безкам'яний холецистит, гастродуоденіт, панкреатит) систем. До компетенції лікаря входить аналіз результатів рентгенографії, електрокардіографії.
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 123 А м.Вокзальна11м.Метробудівників206

Саша
Печко Виктория Николаевна часто помогает мне при развитии простудных заболеваний. Хожу к ней постоянно. Такой выдержке и спокойствию можно позавидовать. Я очень довольна отношением этого специалиста!
Женя
Неоднократно обращалась к Виктории Николаевна, довольна ее манерой общения. Где вы берете столько сил и терпения? Всегда все расскажет, подскажет и поможет. Не врач, а золото!

• 1987 р. — Дніпропетровська медична академія, "Лікувальна справа".

• 2015 р. — Дніпропетровськ, передатестаційний цикл, "Терапія";
  • 2016 р. — Запоріжжя, тематичні курси "Ультразвукові дослідження".