Руфанова Анна Анатоліївна

Проктолог
лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на сучасних апаратних методах лікування геморою на будь-якій стадії. Постійний учасник науково практичних конференцій та з'їздів з питань проктології.

Сергей

Выражаю слова благодарности лечащему доктору, Спасителю Руфановой Анне Анатольевне. Долго страдал от гемороя, ничего не помогало, обратился к проктологу Руфановой А.А. и она мне удалила геморой без операции с помощью технологий легирования, и фотокоагуляции, очень доволен професионализмом, позитивом. С первых дней общения с Анной Анатольевной я понял что я буду хдоров. Я счастлив, что я попал именно к Руфановой А.А. на лечение. Она решила мою проблему, за что я ей безумно благодарен.

Ответ клиники:

Добрый день, Сергей. Благодарим за позитивный отзыв. Анна Анатольевна Руфанова давно зарекомендовала себя как специалист способный эффективно справиться с проблемами различной сложности. Малоинвазивные методики, применяемые в клиниках нашей Сети, действительно помогают повысить качество жизни без хирургического вмешательства, отрыва от привычного ритма жизни и больничного листа. Рекомендуем не забывать о профилактических осмотрах. Благодарим за теплые слова о нашем враче и желаем крепкого здоровья.

дима
хороший сервис

• 2004 р. — закінчила Дніпропетровську державну Медичну академію з відзнакою.
  • 2006 р. — закінчила магістрат і інтернатуру по хірургії з відмінністю.
  • 2008 — закінчила клінічну ординатуру по хірургії з відмінністю.

• 2006 р. — 2-й з'їзд колопроктологів України з міжнародною участю, м. Львів.
  • 2010 р. — стажування по малоінвазивних методах лікування в проктології, м. Санкт-Петербург.
  • 2011 р. — 3-й з'їзд колопроктологів країн СНД, м. Одеса.
  • 2012 р. — Російська школа колоректальної хірургії, м. Москва.
  • 2015 р. — взяла участь і успішно закінчила хірургічний тренінг по застосуванню апарату A.M.I HAL — RAR Doppler Ultrasound Proctoscope в лікуванні геморою на будь-якій стадії, м. Одинцово.
  • 2016 р. — курси тематичного удосконалення "Лікування геморою методом трансанальної допплерівської дезорієнтації (HAL — RAR) " на базі Krankenhaus Gottlicher Heiland, м. Відень, Австрія.

• 2010 р. — почесний член асоціації хірургів Дніпропетровської області.