Нікітіна Ксенія Леонідівна

УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
УЗД-фахівець займається проведенням обстеження основних систем органів людини. Нікітіна К.Л. в основному спеціалізується в області УЗ-дослідження гінекології (стан матки, ведення вагітних), обстеження молочних залоз, а також проводить діагностику нирок і сечового міхура. Достовірні дані про здоров'я внутрішніх органів пацієнта, встановлені УЗД-спеціалістом, дають можливість профільного лікаря точно поставити діагноз.
Кривий Ріг вул. Рокосовського, 2

Любовь
12 квітня '18р.
Ксения Леонидовна хороший узист.В своё время помогла мне в лечении бесплодия.И всегда поддержит добрым словом,что очень важно для пациента.
Лариса
Если какой сложный случай, даже коллеги консультируются у Никитиной. Поэтому я лично стараюсь именно к ней на прием записаться, чтобы точный диагноз поставила
Очень рекомендую данного специалиста. Приятная женщина, все расскажет по полочкам. Внимательная. Наблюдалась у нее все 5 беременностей
Очень хороший врач.Всегда все расскажет и поддержит пациента.

УЗД - спеціаліст надає послуги

• УЗД для вагітних;