Ніценко Володимир Васильович

Проктолог, хірург
Лікар-хірург, проктолог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на безопераційному усуненні гемороїдальних вузлів, анальних тріщин в хронічній стадії, хронічного геморою, поліпів анального каналу. Також надає допомогу при утворенні свища заднього проходу. З метою діагностики виконує аноскопію, ректороманоскопію. Проводить криодеструкцію геморою, трансанальну поліпектомію, застосовує склерозуючу терапію, латексне лігування.

04.03.2017
30 листопада '-1р.
Хроническим геморроем страдал около пяти лет. Мази и свечи всегда давали только временный результат. По совету брата, обратился к Владимиру Васильевичу. Доктор смог помочь мне избавиться от этой проблемы без хирургического вмешательства, чего я очень боялся. Мази и свечи мне уже не нужны. Я благодарен этому врачу за помощь.
11.03.2017
30 листопада '-1р.
Ниценко Владимир Васильевич лечил мне довольно интимное заболевание. К доктору я обращалась с анальной трещиной в хронической стадии. После определённой диагностики, он назначил эффективное лечение, дал полезные рекомендации по питанию. Спустя неделю моё самочувствие улучшилось, дискомфорта я больше не чувствую.

• 1994 p. — Дніпропетровський медичний інститут за спеціальністю "Лікувальна справа";
  • 1997 р. — Українську військово-медичну академію за спеціальністю "Хірургія".