Мінова Тетяна Василівна

Психолог
Лікар першої категорії
Викликати додому
Лікар-психолог першої кваліфікаційної категорії займається лікуванням пацієнтів різного віку. Надає індивідуальні та сімейні консультації. Лікує такі недуги, як синдром гіперактивності, депресія і неврози різної етіології. З'ясовує психологічні причини порушень мови і становить персональні корекційні плани лікування. Крім того проводить діагностику загального стану пацієнта, надає послуги психологічної підготовки до іспитів, майбутню зміну обстановки і т.п. Проводить групові тренінги.

Галина Николаевна
Сын очень переживал по поводу предстоящих экзаменов и переезда в другую страну. Татьяна Васильевна помогла моему сыну справиться с этим состоянием. Ее консультации это просто что-то невероятное! Спасибо за помощь. Благодаря Вам не только сын спокоен, но и я.
Вероника
Минова если берется за пациента, то можно надеяться на отличные результаты. Ее лечение действительно помогает, и рекомендации очень полезны.
Вера
Обращалась к Татьяне Васильевне с дочкой. Под ее руководством нам удалось преодолеть задержку речевого развития у ребенка.
Тоня
Несколько раз обращалась за консультацией к Татьяне Васильевне и каждый раз она помогала мне справляться с трудными жизненными ситуациями. Очень хочется выразить благодарность за оказанную помощь. Рекомендую ее как отличного специалиста.
04 травня '16р.
К доктору обращалась по поводу затяжной депрессии. Благодаря ее консультациям и тренингам я смогла восстановить баланс в своей жизни. Очень благодарна за помощь.

• 2000 р. — Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

• 2009 р. — Харківська академія безперервної освіти, підвищення кваліфікації з "Практична психологія";
  • 2009 р. — Харківської академії безперервної освіти, спеціальний курс "Психічне здоров'я";
  • 2012 р.- Харківська академія безперервної освіти, спеціальний курс «Медіація. Вирішення конфліктів»;
  • 2013 р. — Харківська академія безперервної освіти, підвищення кваліфікації з "Практичної психології";
  • 2013 р. — Харківська академія безперервної освіти, спеціальний курс «Психологічна підготовка старшокласників до ЗНО»;
  • 2016 р. — Інклюзивно-ресурсний центр "Навчання дітей з порушеннями розвитку".