Мельник Володимир Олексійович

Офтальмохірург
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-офтальмолог вищої категорії, володіє консервативними і хірургічними методами терапії, проводить консультаційні прийоми. Проводить заходи щодо усунення катаракти, дистрофії сітківки, глаукоми. Мельник Володимир Олексійович надає послуги з діагностики та лікування діабетичної ретинопатії, займається терапією запальних процесів очей. Входить в Європейську асоціацію катарактальних і рефракційних хірургів.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 м.Вокзальна4315

Михаил и Елена
Спасибо большое за помощь в нашей проблеме! У нашей дочери было косоглазие, проблему удалось решить, как нельзя лучше — терапевтическим лечением. Планируем пройти обследование у Владимира Алексеевича по поводу катаракты. Консультацией довольны.
Приводила к Владимиру Алексеевичу маму. Он выявил у нее катаракту и сам прооперировал. Мама очень благодарна ему, что помог сохранить зрение. Сейчас продолжает наблюдаться у него, рекомендует всем своим подругам и знакомым.
Андрей
Этого доктора мне порекомендовал хороший знакомый. Лечение прошел, все устроило. Врач адекватный, рекомендации дает дельные.
Любовь
Огромное спасибо доктору за оказанную помощь!

• 2000 р. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця, лікувальний факультет, м. Київ;
  • Науковий ступінь — кандидат медичних наук.

• 2013 р. — з'їзд офтальмохірургів, м.Москва (Росія);
  • 2013 р. — ASLS, м. Сан-Франциско (США);
  • 2013 р. — ISO, м. Копенгаген (Данія);
  • 2013 р. — Амстердам (Голландія).

• Член суспільства офтальмологів і офтальмохірургів України;
  • Член Європейської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів;
  • Член Американської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів.