Медведовська Наталія Володимирівна

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Професор
Доктор Медведовська Наталія Володимирівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук. Займається питаннями офтальмологічного профілю. Проводить безконтактне вимірювання внутрішньоочного тиску, офтальмоскопію очного дна. Лікує короткозорість і далекозорість, кон'юнктивіт, катаракту і глаукому, порушення форми кришталика. Є членом асоціації офтальмологів міста Києва.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Ср

08 ТРА

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Вишгородська, 69 м.Героїв Дніпра519м.Мінська5012

Наталья Владимировна Медведовская доктор офтальмолог. специфика работы неоднократно приводила меня к офтальмологу. Доктор Медведовская отличный специалист в своей отросли. Очень качественно провела диагностику и помогла подобрать оптимальный вариант без контактных линз и очков. Спасибо.
Вера
Медведовская Наталья Владимировна доктор офтальмолог. Специалист высокого класса и просто хороший человек. Имела вирусный конъюнктивит. Наталья Владимировна провела полный осмотр, назначила необходимую диагностику, изучив все анализы и показатели назначила оптимальное лечение. Спасибо за все! Всем рекомендую. Отличный специалист.

• 1997 р. — Тернопільська державна медична академія ім. І Я. Горбачевського;
  • 1999 p. — інтернатура за спеціальністю офтальмологія при НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2016 p. — присвоєно вищу категорію по офтальмології.

• Член асоціації офтальмологів м. Києва;
  • Член асоціації сімейних лікарів м. Київ;
  • Бере участь в конференціях і наукових симпозіумах;
  • Член робочої групи МОЗ України з розробки уніфікованих клінічних протоколів за спеціальністю офтальмологія (глаукома, міопія).