Малиновська Олександра Ярославівна

Кардіолог
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Кандидат медичних наук, здійснює діагностування та лікування хворих з патологіями серцево-судинної системи. Надає кваліфіковану медичну допомогу при аритмії, тахікардії, гіпертонії, атеросклерозі, серцевій недостатності. Виконує електрокардіографію з розшифровкою, а також добове моніторування артеріального тиску.
Запоріжжя вул. Дніпровська, 24 (вхід з боку вул. Олександрівській) р.Олександрівський

Игорь
13 травня '21р.
Хороший специалист
Дмитрий Майстро
Александра отличный врач! Много раз помогала мне и моим родным. Внимательная и отзывчивая Рекомендую!
Виктор
Обращался за помощью около 3 лет назад. Провела полное обследование по сердцу. Всем доволен. Подход правильный, специалист высокого уровня. Могу рекомендовать.
Виктор
Александру Ярославовну знаю давно, подходит к делу очень профессионально, знает мировой опыт в своем направлении, хорошо, что в Запорожье есть такие специалисты. С удовольствием ее рекомендую как кардиолога высочайшего уровня.
Кирилл
Хочу сказать огромное спасибо Доктору Малиновской Александре Ярославовне, за её профессионализм, за качество лечения, за терпение, которое она проявляет к пациенту, за хорошее настроение, за умение объяснить и успокоить, за умение общаться с людьми!
Evgenia
Грамотный доктор. Лечение назначает только после тщательного обследования. Не использует фуфломицины и не нужные капельницы.
Вера
Досвідчена, впевнена, завзята

• 2008 р. — Запорізький державний медичний університет.

• 2018 р. — Європейський конгрес кардіологів (Munich, Germany).
  • 2018 р. — Європейський конгресc по аритмології (Barcelona, Spain).
  • 2019 р. — Стажування на клінічних базах університетів Рене Декарта і Дени Дідро у рамках міжнародної освітньої програми для лікарів (Paris, France).
  • 2018 р. — XIX Національний конгрес кардіологів України (Київ).
  • 2018 р. — European Accreditation Council for Medical Education (Munich, Germany).

• Європейське суспільство кардіологів.
  • Європейська асоціація сердечного ритму.
  • Європейська асоціація сердечної недостатності.
Схожі спеціалісти: