Макарова Наталія Сергіївна

Сімейний лікар
Викликати додому
Лікар спеціалізується на лікуванні загальних захворювань, з включенням ГРВІ, ГРЗ та грипу. Проводить лікування порушень серцево-судинної системи, ендокринної, нервової, сечовидільної системи, а також органів шлунково-кишкового тракту. Призначає лабораторні та інструментальні дослідження. Оперує сучасними методиками терапії.

Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2) м.Дарниця4210м.Лівобережна318

Полина
Макарова Наталья Сергеевна - очень хороший семейный врач. Мы наблюдаемся в нее больше года. Она внимательна, компетентна и вежлива, неоднократно помогала нам. Мы рекомендуем этого врача без сомнений.

• 2011 р. — Національний медичний університет НМУ ім. О.О. Богомольця, спеціальність: лікувальна справа.

• Відвідувала студентські гуртки на кафедрах дерматології та ендокринології НМУ ім. О.О. Богомольця, брала участь в створенні публікацій на тему метаболічного синдрому.
  • Регулярно відвідує заходи організовані M-GATE и Medical Hub Odrex, конференції, конгреси.