Легенчук Юлія Василівна

Гінеколог
лікар другої категорії

Біла Церква вул. Ярослава Мудрого 5/13

Немає відгуків

• 2010 - закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2010 - 2013 - інтернатура з акушерства та гінекології в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика м. Київ.

• 2013 – науково-практична конференція «Репродуктивного здоров'я: Актуальні питання сьогодення» КНАПО ім. П.Л. Шупика.
  • 2015 - ТУ «Інноваційні підходи до проблем з невиношування вагітності з курсом планування сім'ї» на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • 2015 - науково-практична конференція та Пленум Асоціації акушер-гінекологів України «Актуальні питання охорони материнства ти дитинства в Україні», ГО «Асоціація акушер-гінекологів України».
  • 2016 - ТУ «Актуальні питання репродуктивного здоров'я» на базі КМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • 2016 - XIV (14) з'їзд акушер-гінекологів України «Проблемні питання акушерства, гінекології, репродуктології в сучасних умовах» ГО «Асоціація акушер-гінекологів України».
  • 2016 – науково-практична конференція «Діагностика та лікування TORCH-інфекцій» ГО «Асоціація акушер-гінекологів України».
  • 2016 - ПАЦ в акушерстві та гінекології.
  • 2019 – майстер-клас «Зустріч з експертами-практичне акушерство», ГО «Асоціація акушер-гінекологів України».
  • 2022 - науково-практична конференція «Акушерство та гінекологія: нові реалії», ГО «Асоціація акушер-гінекологів України».
  • 2023 - вебінар «Функціональні порушення менструального циклу», на базі НУОЗУ ім. П.Л. Шупика.
  • 2024 - телеміст Здоров'я жінки від А до Я «Методи діагностики та лікування генітальногоендометріозу», на базі МОЗ України.
  • 2024 - науково-практичний майстер клас «Хронічний стрес сьогодення: обрані питання про здоров'я жінки у різні вікові періоди», на базі НУОЗ України ім. Л.П. Шупика.
  • 2024 - телеміст Майстер-клас «Тяжкі менструальні кровотечі», на базі МОЗ України.
  • 2024 - телеміст Майстер-клас «Вульвовагінальні інфекції: в фокусі аномальні вагінадьні виділення», на базі МОЗ України.
  • 2024 - телеміст Майстер-клас «Клімактерій: мінімалізація соматичних наслідків для здоров'я жінки», на базі МОЗ України.
  • 2024 – тренінг «Вагітність малого терміну та ультразвук», на базі ТОВ «Бебіскан».
  • 2024 - ТУ «Кольпоскопічна діагностика патології шийки матки», на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горачевського.

• член Асоціації акушер-гінекологів України

Лікар-гінеколог надає послуги

• МФО
  • Вакцинація Гардасил, Церварікс (за наявності вакцини)
  • Введення та видалення спіралі

• Перименоауза
  • Гіперандрогенія
  • Недостатність 1 фази циклу
  • Недостатність 2 фази циклу
  • Матопатія на фоні передменструального синдрому
  • Мастопатія на фоні гіперпролактинемії
  • Мастопатія на фоні гіперестрогенії
  • ЗПСШ
  • Уреоплазмоз
  • Мікоплазмоз
  • Хламідіоз
  • Кольпіт
  • Хронічний ендометрит з порушенням рецепторного апарату
  • Лікування ерозії шийки матки
  • Лікування кісти медикаментозно
  • Пайпель біопсія
  • Патологія шийки матки – ерозія, дисплазія, цервіцит.
  • Запальні захворювання органів малого тазу – аднексит, офорит, сальпінгооофорит.
  • Планування сім'ї – профілактика незаплпнованої вагітності; методи сучасної контрацепції; планування вагітності: як жінці правильно підготуватися до вагітності.
Схожі спеціалісти: