УЗД органів малого тазу в Білій Церкві

УЗД органів малого тазу 360 грн.
УЗД органів малого тазу 400 грн.
УЗД органів малого тазу 480 грн.
УЗД органів малого тазу 700 грн.
УЗД органів малого тазу 900 грн.
УЗД органів малого тазу 390 грн.
УЗД органів малого тазу 350 грн.
Знайдена 1 клініка

Тамара
Проблемы с желудокишечным трактом у меня давно. Обратившись в ДокторПро мне удалось избавиться от болезни.Назначенное лечение и правильная диета быстро дали позитивный результат. Сейчас я здорова, за что искренне благодарна специалистам этой клиники.
Петр
Лучший проктолог в городе работает в ДокторПро. Было много неудачных попыток лечения моего заболевания. И только в ДокторПро мне смогли назначить реально эффективное лечение. Теперь мне на много лучше. Рекомендую.
Оля
ДокторПРО в Белой Церкви - это новый уровень медицинских услуг. Наличие восьми профильных отделений делает это медицинское учреждение еще более удобным для посетителей. Я сама там уже лечилась неоднократно, осталась довольной. Также слышала много позитивных отзывов от друзей и знакомых.
Помітила що у мене посилено почало випадати волосся. Вирішила звернутися до цього лікаря. Так як неодноразово чула позитивні відгуки. Дійсно хороший спеціаліст! Дякую!
Cеть клиник Он Клиник
9,5
Біла Церква вул. Ярослава Мудрого 5/13
"ОН Клінік" в Білій Церкві – перший сучасний медичний центр для дорослих. Пацієнти мають змогу отримати послуги у відділеннях проктології, дерматології, гастроентерології, трихології, хірургії, гінекології, сімейної медицини, отоларингології, діагностики (ендоскопії та УЗД). Клініка оснащена найкращим обладнанням світових виробників, а прийом ведуть...
  • УЗД органів малого тазу жінок трансабдомінальне (матка, придатки) 360
  • УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне (матка, придатки) 400
  • УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне + трансабдомінальне 480
  • УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне + УЗД молочних залоз 700
  • УЗД органів малого тазу жінок трансвагінальне + УЗД молочних залоз + УЗД щитовидної залози 900
  • УЗД органів малого тазу чоловіків трансабдомінальне (передміхурова залоза, сім'яні пухирці, сечовий міхур) 390
  • УЗД органів малого тазу жінок в ПЕРВИННОМУ огляді (матка, придатки) 350