Кулікова Олена Михайлівна

кандидат медичних наук
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А м.Вокзальна287

11.03.2017
30 листопада '-1р.
Куликова Елена Михайловна помогла мне избавиться от избыточного веса. Раньше я сидела на диетах, но результата не было. Елена Михайловна сделала коррекцию гормонального фона, дала много полезных рекомендаций. Куликова – мастер своего дела. Теперь мой вес в норме.
18.03.2017
30 листопада '-1р.
У меня, как и у многих других женщин, проблемы со щитовидной железой. Раньше я не сильно беспокоилась по этому поводу, но узнав, какие могут быть последствия, сразу занялась лечением. Елена Михайловна назначила терапию хронических патологий щитовидной железы. Курс лечение успешно пройден, теперь я уже чувствую себя намного спокойней.

• 2001 - Дніпропетровська державна медична академія, «Лікувальна справа», спеціаліст. (Диплом з відзнакою);
  • 2002 - Дніпропетровська державна медична академія, «Лікувальна справа», магістр медицини по терапії. ( Диплом з відзнакою);
  • 2005 - аспірантура.

• 2005 - присуджено науковий ступінь кандидата медичних наук зі спеціальності «Кардіологія».
  • Сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ендокринологія»;
  • Посвідчення лікаря вищої категорії зі спеціальності «Ендокринологія».

Лікар займається лікуванням захворювань

• акромегалія;
  • хвороба Іценко-Кушинга;
  • остеопороз;
  • ожиріння;
  • порушення статевої функції.
  • діагностика та лікування захворювань наднирників; захворювань гіпофізу.