Кривошликова Тетяна Вікторівна

Практичний психолог, гештальт-терапевт, Тілесний терапевт
Практичний психолог, фахівець в області гештальт-терапії, тілесної терапії, бодінамікі. Проводить індивідуальні та групові консультації. Надає психологічну та психотерапевтичну допомогу пацієнтам, які мають внутрішні психологічні травми, комплекси, проблеми в спілкуванні з протилежною статтю, що зазнають труднощі соціалізації, що страждають дисморфофобією і іншими психологічними розладами. Практикує індивідуальний підбір методик для кожного пацієнта.

Богдана
Благодаря работе с Татьяной, я не боюсь говорить о своих чувствах, не ухожу от проблем, закрываясь в себе, раньше я ставила чужие интересы превыше своих, после консультаций я ставлю свои интересы превыше чужих
14.04.2017
30 листопада '-1р.
Мне сложно знакомиться с противоположным полом, так как я имею множество комплексов. Часто возникают трудности в общении. Обратилась к психологу за консультацией. Татьяна Викторовна помогла мне избавиться от комплексов, а её ценные советы пригодились в общении с противоположным полом. Я наконец-то познакомилась с замечательным парнем, теперь у нас отношения.
21.04.2017
30 листопада '-1р.
У моего сына часто возникали проблемы в общении, как с ровесниками, так и с взрослыми. Консультации Татьяны Викторовне помогли сыну с социализацией. Теперь у него появились друзья, взрослые перестали на него жаловаться. Мы благодарны Татьяне Викторовне за помощь.

• 2007 р. — Донецький інститут соціальної освіти, психолог;
  • 2010 р. — Московський гештальт-інститут, гештальт-терапевт.

• 2007 р. — сертифікат у сфері ресоціалізації клінічно залежних та профілактики залежності від психоактивних речовин;
  • 2009 р. — спеціалізація «Гештальт-підхід у сексології та сексопатії»;
  • 2012 р. — спеціалізація «Розвиток тілесної обізнаності»;
  • 2014 р. — сертифікат «Тілесна терапія в рамках бодінаміки»;
  • 2015 р. — сертифікат «Тілесна терапія в роботі з диханням;
  • 2016 р. — International Diploma Bodynamic Foundation Training.