Сироткіна Ольга Євгенівна

Невропатолог
Лікар першої категорії
Веде прийом пацієнтів, лікування неврологічних захворювань: ВСД, енцефалопатії різного генезу, мігрені, невритів і поліневритів, остеохондрозу хребта, радикуліту, синдрому хронічної втоми, наслідків ЧМТ, наслідків інсульту.

Ольга Евгеньевна - отличный невролог. Обращалась к ней, когда снова обострился радикулит. Сироткина всегда назначает эффективное лечение.
Александр
Я ОЧЕНЬ доволен профессионализмом и высоким уровнем куллтуры доктора Сироткиной Ольги Евгеньевны. Внимательна, грамотна, чёткая! Мне есть, с чем сравнивать. Я живу много лет в Канаде. Рад, что в Украине есть такие классные доктора! Браво!

• 2003 р. — проходила інтернатуру на базі ХГКБ №7.
  • 2006 р. — проходила курси тематичного удосконалення "Малярія і інші тропічні захворювання" на базі ХМАПО.
  • 2011 р. — проходила курси тематичного удосконалення "Неврологія" на базі ХМАПО, перед атестаційний цикл.
  • 2016 р. — ПАЦ на базі ХМАПО.
  • 2016 р. — присвоєна 1 кваліфікаційна категорія за фахом "Неврологія".