Кістрін Дмитро Юрійович

Отоларинголог, дитячий отоларинголог, отоларинголог-хірург
Доктор проводить прийом дітей і дорослих, виконує поліклінічні операції, такі як ендоскопія ЛОР-органів, кріотерапія слизової глотки і мигдалин, зозуля, промивання лакун мигдалин і т.д. Володіє навичками оперативного лікування: септопластика, конхотомія н / н раковин, радіохвильова електрокоагуляція н / н раковин та інше.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б м.Либідська41м.Палац Україна163м.Звіринецька186

Антоніна
Декілька років хворію хронічним гайморитом. І уже як рік звертаюся за допомогою до цього кваліфікованого спеціаліста. Лікар з кардинально новим підходом до лікування моєї проблеми. Всім дуже задоволена, а що найголовніше процедури як виконує Дмитро Юрійович - справді допомагають. Дякую!

• Запорізький медичний університет, закінчення в 2016 році. Лікувальна справа, спеціаліст.
  • Інтернатура на базі Херсонської обласної лікарні, Одеського національного медичного університету.

• Курси "Сучасні методи дослідження лор-органів. Ендоскопія лор-органів" Херсон 2018 р.