Катревіч Марина Святославівна

Сімейний лікар, Терапевт
Лікар-терапевт (сімейний лікар). Займається лікуванням ГРВІ, ГРЗ, грипу та інфекційних патологій. Прийом сімейного лікаря по декларації - безкоштовно. Призначає профілактику і лікування окремих захворювань шлунково-кишкового тракту, нервової, ендокринної та сечостатевої системи. Звертає на лабораторні та інструментальні дослідження.

Дмитрий
Заключил семейную декларацию с доктором Катревич М.С., приятно удивлён обслуживанием. Так же впечатлил интерьер, Оборудование и доброжелательностью сотрудников данной клиники!
Живу рядом с клиникой, подписала декларацию с семейным врачом Мариной Катревич. Высокий уровень квалификации врачей и обслуживания клиентов. Очень довольна, всем рекомендую.

• 2011 р. — Запорізький державний медичний університет.

• 2019 р. — Всеукраїнська науково-практична конференція "Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного удосконалення по профілактиці, скринінгу, діагностиці і лікуванню хронічних неінфекційних захворювань" (Запоріжжя).
  • 2019 р. — Курс "Інфекційний контроль за туберкульозом для співробітників первинної медико-санітарної допомоги" (Київ).
  • 2019 р. — Курс оn-line навчання від Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика МОЗ України з 9 модулів (Київ).

• Асоціація превентивної і антиэйджинг медицина.