Хохлов Андрій Валерійович

Серцево-судинний хірург
заведующий отделением
Лікар-хірург, спеціалізується на серцево-судинних операціях. Виконує коронарографію, ангиопульмонографию, каваграфія і інші види селективної ангіографії великих сосудов.Проводіт весь спектр ендоваскулярних втручань. Стажувався в клініках за кордоном. Бере участь в міжнародних конференціях, форумах.

Глеб
Без раздумий обраайтесь к Андрею Валерьевичу! Отменный врач!
Егор
30 травня '16р.
До конца жизни буду благодарен ему за успешно проведенную операцию! Люди, этому врачу можно доверять!
Viktor
Моему отцу этот кардиолог ставил стенты. Благодарны ему очень.

• 2003 р. — Ужгородський національний університет за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • 2003 р. – Первинна спеціалізація за спеціальністю "Хірургія" на базі Рівненської обласної клінічної лікарні та Тернопільської державної медичної академії ім. Горбачевського;
  • 2005 р. — Клінічна ординатура за спеціальністю «Хірургія» в Національному інституті хірургії та трансплантології АМН України ім. О. О. Шалімова.

• Стажування та навчання в таких клініках: Erlangen Herzzentrum Deutsche Herzzentrum Berlin Nurnberg Klinikum Sud Deutsche Herzzentrum Munchen;
  • Участь у науково-практичних конференціях та семінарах в Україні та за її межами.