Паливода Лариса Володимирівна

Акушер-гінеколог
31 рік досвіду
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та терапії гінекологічних патологій. Здійснює консультативний прийом вагітних. Виконує переривання вагітності (медикаментозний аборт). Лікує безпліддя, вагініт, дисфункцію яєчників, міому матки, клімакс.

Лікар працює в клініках:
Дніпро пр-т Яворницького, 107 А р.Центральний
Дніпро пр-т Яворницького 107А р.Центральний

Давидова Ліна Едуардівна
Все на вищому рівні.Дякуємо велике!!

• 1990 - закінчила Дніпропетровську державну медичну академію, спеціальність «Акушерство та гінекологія».
  • 1991 - успішно пройшла інтернатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія», Оренбурзька область, м. Орськ.

• 2013 - пройшла курсі з кольпоскопії на базі кафедри акушерства та гінекології ДГМА.
  • 2014 - стала учасницею II науково-практичної конференції «Гармонія гормонів – основа здоров’я жінки», м. Київ.
  • 2014 - прослухала семінар для лікарів урологів та гінекологів «Запальні захворювання органів малого тазу: сучасний погляд на проблему».
  • 2015 - стала учасницею науково-практичної конференції «Актуальні питання репродуктивної медицини», м. Дніпропетровськ.
  • 2015 - взяла участь у роботі науково-практичної конференції «Сучасні підходи до діагностики та лікування дисгормональних захворювань молочних залоз», м. Дніпропетровськ.
  • 2015 - стала учасницею науково-практичної конференції «Медична турбота про якість жіночого здоров’я у різні періоди життя», м. Київ.
  • 2016 - стала учасницею науково-практичної конференції «Гармонія гормонів – основа здоров’я жінки», м. Київ.
  • 2016 - пройшла теоретичне навчання на семінарі «Актуальні питання ендокринної гінекології», м. Дніпро.
  • 2016 - взяла участь у роботі Профі-Лабі «Зустріч професіоналів: вагітність, пологи, післяпологовий період».
  • 2017 - стала учасницею науково-практичної конференції «Гармонія гормонів – основа здоров’я жінки», м. Київ.
  • 2017 - взяла участь у роботі 1-го Всеукраїнського науково-практичного Форуму з міжнародною участю «Vaginus, Cervix, Uterus: інфекція, запалення, неоплазія», м. Київ.
  • 2018 - пройшла передатестаційний курс за спеціальністю «Акушерство та гінекологія».
  • 2018 - підтвердила вищу категорію.
  • 2018 - стала учасницею школи-семінару «Гармонія гормонів – основа здоров’я жінки», м. Київ.
  • 2018 - взяла участь у роботі 2-го Всеукраїнського науково-практичного Форуму з міжнародною участю «Vaginus, Cervix, Uterus: інфекція, запалення, неоплазія», м. Київ.
  • 2018 - стала учасницею Міжнародного Форуму з сучасних питань акушерства та гінекології, м. Київ.

Лікар надає послуги

• Лейоміома матки, консервативне лікування;
  • Підготовка до вагітності;
  • клімакс
  • Введення / Видалення внутрішньоматкової спіралі;
  • Підбір протизаплідних засобів.