Ротар Анна Миколаївна

Дерматолог, онколог
Доктор Ротар Анна Миколаївна спеціалізується в галузі дерматології, онкології. Надає послуги з дерматоскопії, діагностики, виявлення та лікування онкологічних захворювань.

Света
К Анне Николаевне попала по рекомендации подруги. На практике сама убедилась в ее компетентности и профессионализме. Опасное заболевание она выявила у меня на ранней стадии. Лечение стало успешным. Продолжаю наблюдаться у этого специалиста. Рекомендую всем у кого есть проблемы со здоровьем.
Когда шла на прием, то очень переживала за результат. Но все обошлось, хороший специалист, знает свое дело.
Евгений
Врач с большой буквы. Обращаемся всей семьей и друзьям советуем отличного специалиста!

• 2000 р. - ДНУ, медичний факультет за спеціальністю "лікувальна справа".
  • 2000-2001 рр.– інтернатура з дерматовенерології на базі Дніпропетровського військового госпіталю.

• 2006 р. - ДГМА, ПАЦ "Дерматовенерологія".
  • 2010 р. - курси тематичного удосконалення «Дитяча дерматологія» ДНМУ ім. М. Горького.
  • 2012 р. -тематичне удосконалення "Проф. патологія", ХMAП.
  • 2012 р.- курси тематичного удосконалення "Дерматоонкологія", ХMAП.
  • 2013 р.- ПАЦ "Дерматовенерологія", ХMAП.
  • 2014 р.- курси тематичного удосконалення "Дерматоскопія", ХMAП.
  • 2017 р.- курси тематичного удосконалення «Дерматологія», ДНМУ.