Голяк Руслан Антонович

Уролог
Лікар першої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням широкого спектру урологічних захворювань. Протягом 12 років успішно лікує хронічні патології сечовидільної системи, сечокам'яну хворобу, розлади сечостатевої системи у чоловіків (безпліддя, еректильну дисфункцію, баланопостит).

Тимур
Голяк Руслан Анатольевич очень толковый врач уролог. Обращался к нему с очень деликатной проблемой. Врач предложил оптимальный вариант решения моей проблемы. Я доволен результатом.

• Ужгородський національний університет.

• курс "Ендоскопічні методи лікування в урології";
  • курс "Актуальні питання сексології і андрології";
  • 2017 р. — відвідав Х Ювілейний україно-польський симпозіум "Урологія ХХІ";
  • відвідав учбовий семінар "Раціональне використання антибіотиків у сучасному світі";
  • відвідав міжнародний семінар "Мультидисциплінарні аспекти в хірургії, урології і анестезиологии";
  • брав участь в VІІ міжнародної науково-практичної конференції "Досягнення і перспективи в онкоурологии, пластичної і реконструктивної хірургії сечовидільних шляхів".

• Член Асоціації урологів України.