Гілевич Юрій Леонідович

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Доктор Гілевич Юрій Леонідович має вищу кваліфікаційну категорію в дитячій отоларингології. Консультує з приводу захворювань вуха, горла і носа різної етіології. Надає послуги проведення ряду діагностичних та лікувальних процедур. Практикує промивання носових пазух і лакун піднебінних мигдалин. Володіє технікою виконання ендоскопії. В роботі також використовує пневмомассаж і хірургічні втручання за показаннями. Лікує ларингіти, отити, тонзиліти та гайморити. Видаляє сірчані пробки з вух.

Київ пр-т Володимира Івасюка, 20 м.Мінська112м.Оболонь204

Образованный человек, с опытом, очень рассудительный и вдумчивый. Была у многих врачей и только он разобрался с моей проблемой. Спасибо ему большое.
Лада
Большое дело – опыт работы врача с детьми. Вот были у Гилевича, сразу видно, что доктор не первый день с маленьким пациентами имеет дело. Умеет вести с ребенком диалог и одновременно все вопросы выяснить, осмотреть. По лечению все правильно нам назначил, быстро поправились.

• 1996 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Київ.

• 2009 р. — курси підвищення кваліфікації;
  • 2015 р. — підтверджена кваліфікація вищої категорії за фахом "Дитяча отоларингологія".