Ганиш Алла Вікторівна

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Офтальмолог Ганиш Алла Вікторівна спеціалізується на обстеженні органів зору та лікуванні їх захворювань і відхилень. Консультує з питань стану здоров'я очного яблука, всіх його структур, очного дна, сітківки. Володіє проведенням процедури комп'ютерної периметрії і скіаскопії очей. Практикує офтальмоскопію очного дна для визначення місця розривів сітківки. Проводить гоніоскопію ока з метою обстеження райдужно-рогівкового кута. Проводить авторефрактометрію і процедуру тонометрії, вимірюючи очний тиск. Проводить терапію астигматизму, косоокості, катаракти, далекозорості і короткозорості. Консультує пацієнтів в ході лікування і після нього, проводить профілактику очних хвороб.
Лікар працює в клініках:
Харків вул. Олеся Гончара, 5 м.Пушкінська146м.Університет144

Полина
Посоветоваи этого врача для моего мужа. Чудесный специалист, обратились и не прогадали.
Роман
Очень хороший врач, который назначает действительно эффективное лечение. Благодарен ей за помощь!

• 1994 р. — Харківський державний медичний університет, педіатричний факультет.

• Член суспільства офтальмологів України.