Фетисов Олег Альбертович

Ендоскопіст
Лікар вищої категорії
Доктор спеціалізується на проведенні ендоскопічних досліджень. Виконує відеоезофагогастродуоденоскопію, езофагогастродуоденофіброскопія, діагностичну Ректосігмоскопія і фіброколоноскопії. Займається ендоскопічним видаленням поліпів верхніх і нижніх відділів шлунково-кишкового тракту. Проводить папиллосфинктеротомия з подальшим видаленням каменів з холедоха, його санацію і внутрипротоковое введення лікарських препаратів.

18 квітня '18р.
Обследуюсь у этого доктора уже около 5 лет-большой профи.Это наш месный "светила".Лучше даже в Киеве придется поискать.С ним перестала бояться эти процедуры-чувствую себя в надежных руках.Клинике повезло...
Любовь
Очень хороший специалист. Проходила неприятную процедуру ФГДС , но благодаря профессионализму доктора, процедура прошла очень быстро, и качественно. Так что кто боится и не может настроиться на данную процедуру идите к Олегу Альбертовичу он профи!

• 1991 г. — Одеський медичний інститут за спеціальністю лікувальна справа.

• 2004 р. — цикл підвищення кваліфікації на базі Київського інституту експериментальної медицини і трансплантології "Ендоскопічні методи діагностики та лікування захворювань панкреатобіліарної системи".

• Член асоціації лікарів-ендоскопістів України;
  • Член правління асоціації ендоскопістів України.