Дмитрієва Лілія Костянтинівна

Дерматолог, трихолог
Лікар спеціалізується на виявленні, лікуванні та профілактиці захворювань шкіри та волосся. Виконує тріхоскопію. Лікує демодекоз, псоріаз, розацеа, вугрову хворобу, алергічний дерматит, грибкові ураження нігтів. Консультує з приводу догляду за шкірою обличчя та тіла. В роботі використовує сучасні методики.

Дарина
Був дуже уважний, дуже швидко і грамотно мене проконсультував. Описав всю суть проблеми, та її причини. Порадив як правильно діяти в моїй ситуації. Лікування та рекомендації мені допомогли. Прийду повторно. Дякую за все!
Сергей П.
Сподобалося, що лікар розпитував про аспекти мого життя, які могли вплинути на ту проблему, з якою я прийшла. Це свідчить про те що він хотів розібратися у самій суті мого питання. Дуже ретельно провів обстеження. Ліки допомогли. Рекомендую!

• 2016 р. — закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю "Лікувальна справа".
  • 2018 р. — пройшов первинну спеціалізацію з дерматовенерології на базі ХМАПО на кафедрі дерматовенерології на базі Харківського обласного шкірно-венерологічного диспансеру №1.

• 2016 р. — стала учасницею науково-практичної конференції "Розробки молодих вчених у сучасної дерматовенерології".
  • 2017 р. — взяла участь у теоретичному і практичному семінарі на тему "Мезотерапія в трибології" на базі навчального центру естетичної косметології "Валмарі".
  • 2018 р. — пройшла навчання "Основи трихології" на базі інституту трихолог, м. Харків.
  • 2018 р. — пройшла курс за програмою "Плазмоліфтінг" на базі навчального центру "Партнер плюс".
  • 2018 р. стала учасницею III MTF "Telogen Fusion" Всеукраїнської асоціації трихологів.
  • 2019 р. стала учасницею конференції "Ukrainian dermoscopy congress".
  • 2019 р. — взяла участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю "Міждисциплінарний підхід в дерматології".
  • 2020 р. — пройшла курси тематичного вдосконалення на базі НМАПО ім. Шупика на тему "Клінічна імунологія та алергологія".
  • 2020 р. — пройшла курси тематичного вдосконалення на базі НМАПО ім. Шупика на тему "Дерматоонкологія в практиці лікаря дерматовенеролога".
  • 2020 р. — пройшла професійне дистанційне навчання з використанням електронних навчальних ресурсів на онлайн конференції "Melanoma days 2020".