Дарвиш Гіяс Ібрагімович

Серцево-судинний хірург
Доктор Дарвиш Гіяс Ібрагімович спеціалізується в області серцево-судинної хірургії, проводить оперативне лікування кардіологічних патологій, ІХС, вроджених і набутих вад серця, порушень серцевого ритму. Проходив стажування в клініках за кордоном. Учасник міжнародних конференцій і семінарів.

мила сырова
Врач от Бога.Буду всю жизнь благодарна за спасение мужа.Низкий поклон ,за золотые руки,доброе сердце,пусть только удача будет на пути ....
elena
10 травня '18р.
Благодарна безмерно за руки и душу доктора. Гияс Ибрагимович спас моего мужа 8 лет назад, в 2010 году. Была сделана операзица АКШ.
Тетяна Опальник
Дякую Вам.Зробив операцію чоловіку все нормально.
Руслан
Золотые руки у врача
Георгий
Мастер своего дела. Делал операцию моей жене, все прошло великолепно.
Хочу выразить свою благодарность Дарвишу Гиясу Ибрагимовичу за профессионализм, личное отношение, понимание и отзывчивость, за мастерски выполненную операцию по замене аортального клапана. Желаю ему крепкого здоровья и успехов в его благородном деле.
Юрий
Огромная моя благодарность и наилучшие пожелания доктору Гиясу Ибрагимовичу. Долгих Вам лет жизни и здоровья! Спасибо за Ваш труд и талант!

• 1996 р. — Львівський медичний університет;
  • 2001 р. — Клінординатура за спеціальністю кардіохірургія в інституті ССХ ім. М. Амосова.

• Стажування в провідних європейських та американських центрах кардіохірургії;
  • Участь у міжнародних європейських конгресах, присвячених серцево-судинній хірургії та кардіології.

• Член Асоціації серцево-судинних хірургів України.