Брезицький Євген Олегович

Онколог
Доктор Брезицький Євген Олегович спеціалізується в області діагностування і лікування онкологічних захворювань. Лікар здійснює прийом пацієнтів, застосовуючи найбільш сучасну методику обстеження, ставить діагноз і призначає необхідне лікування. Також онколог робить видалення новоутворень, використовуючи лазерну методику, зокрема, фахівець здійснює спостереження за станом родимок і при потребі виробляє процедуру дерматоскопії.

11 квітня '18р.
Большое спасибо за консультации! Очень профессионально и корректно поставлен диагноз . Доктор знающий, ответственный , вежливый. Удачи Вам и здоровья!
Профессиональный и очень внимательный доктор Брезицкий ,врач-"золотые руки"-лечился сам и советую всем.
Олег Михайлович
Выражаю свою благодарность Брезицкому за его работу. Почти 3 года наблюдаюсь у этого замечательного онколога после операции. Прислушиваюсь к его профессиональным советам – чувствую себя хорошо, состояние стабильное.
Анжела
11 травня '16р.
Незважаючи на мій єдиний візит до Брезицького, мені здалося, що доктор прекрасно орієнтується в своїй спеціалізації. Тільки хороші враження від цього онколога.

• 2001-2007 рр. Запорізький Державний Медичний Університет, спеціальність лікувальна справа
  • 2007-2009 рр. Інтернатура за фахом онкологія, Запорізький державний медичний університет
  • 2009-2010 рр. Спеціалізація з хірургії, Запорізька медична академія післядипломної освіти

• Підвищення кваліфікації, участь у з'їздах, конгресах.
  • 2013 р. Курси по лазерним методикам в естетичної хірургії (компанія SPORT-MEDIMPORT), м. Київ
  • 2015 р. Курси тематичного удосконалення "Сучасні методи діагностики в дерматоонкології. Метод дерматоскопія". Українська Академія дерматовенерології, м. Київ