МРТ головного мозку (голови) в Чернігові

МРТ головного мозку (голови) 1500 грн.
МРТ головного мозку (голови) 1700 грн.
Знайдено 4 клініки

Сб
Інесса
Була на прийомі в гінеколога Наталії Григорівни,прізвище не помню.Лікар приємна в спілуванні, огляд був досить приємний .
Сегодня проходили МРТ для ребёнка. Довольна обслуживанием и приёмом. Врач Данилюк И. В. доходчиво объяснила результат в течении максимум 10 минут после процедуры. Выявили у нас воспаление. Мы два месяца искали причину температуру. Теперь будем лечить
Михаил Бойко
После того как я сделал снимок, мне порекомендовали обратиться к ренгенологу для расшифровки результатов МРТ, что я и сделал. Врач рассказал суть проблемы. Отношение медицинского персонала мне понравилось, все вежливые. После диагностики сразу же, зная о проблеме, пошел в районную поликлинику к ЛОР-врачу.
Клиника понравилась, отмечу положительный момент – мне предложили записать результаты МРТ на DVD-диск. Мой лечащий врач сказал, что на основании записанной на носитель информации выводы получатся более информативные. Спасибо, что предупредили о такой услуге.
Сергей
Все очень понравилось. К больным относятся очень внимательно. Современное оборудование и на исследования довольно таки доступные цены. Буду рекомендовать МРТ центр «Ваша надія» своим друзьям.
Марія Альохіна
Персонал ввічливий і апаратура хороша. Все було добре, я задоволена у всякому разі. І коли я показала знімки своєму лікарю, він теж сказав, що знімки нормальні. Тому що перед цим була сумна історія в іншому центрі МРТ.
9,5
Чернігів пр-т Миру, 44
Чернігівський медичний центр "Віді" спеціалізується на комплексному обстеження організму, консультації лікарів та амбулаторне лікування.
  • МРТ головного мозку (голови) 1 500
  • МРТ головного мозку (голови) 1 700
6,4
Чернігів вул. Волковича, 25
Медичний центр "МРТ центр Ваша надія" — це спеціалізована клініка, яка надає послуги діагностики різних захворювань людини за допомогою апаратів магнітно-резонансної томографії.
Чернігів вул. 1-го Травня, 166б
Діагностичний медичний центр Тесла в Чернігові спеціалізується в області комп'ютерної томографії, магнітно-резонансна томографія та ультразвукового дослідження. Персонал центру лікарі вищої категорії, які беруть дорослих і дітей.
5,2
Чернігів вул. 1-го Травня, 170
Медичний центр сучасної діагностики VITA (Віта) в чернигове в міській лікарні №3 - це спеціалізована клініка, в якій займаються ефективними методами діагностичних досліджень: магнітно-резонансна томографія (МРТ), комп'ютерна томографія (КТ), УЗД діагностика.