Барковський Андрій Сергійович

Ортопед, Травматолог
Травматолог-ортопед надає послуги консультування, огляду і постановки діагнозу. Діагностує традиційні і звичні вивихи, розтягнення різного ступеня, переломи відкритого і закритого типу. Також проводить мінімальні оперативні втручання для первинної хірургічної обробки поранень, репозиції кісткових уламків при переломах, видалення сторонніх предметів. Займається комплексним лікуванням травматичних ушкоджень, спостерігає пацієнтів з множинними і важкими пораненнями.

Обращалась к доктору Барковскому по поводу травмы коленного сустава. После осмотра врач расписал план лечения и дал подробные рекомендации. Проведенное лечения помогло очень быстро. я всем довольна. Спасибо.
Наташа
Специалист замечательный, очень помог с моей травмой
Илья
Отличный прием. Все понравилось.

• 2004 р. — Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, Лікувальна справа.

• 2013 р. — ЦГКБ №16 м. Донецька, відділення невідкладної ендоскопії, гастроінтестинальна ендоскопія;
  • 2011 р. — інститут ім. Шалімова, м. Київ, лапароскопія.