Бадяева Олена Валеріївна

Рентгенолог, МРТ-діагност
Лікар другої категорії
Доктор діагност другої кваліфікаційної категорії, займається дослідженням органів і систем людини для встановлення точного діагнозу. Бадяева Олена Валеріївна фахівець з проведення магнітно-резонансної томографії: черевної порожнини, головного мозку, має великий досвід проведення МРТ тазостегнових суглобів і органів малого тазу.
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця") м.Дарниця136м.Лісова449

Дмитрий Иванченко
Делали моей матери МРТ у Елены Валерьевны. Мать очень нервная, скажем так, любит внимание и чтоб все вокруг нее бегали. Другие специалисты не выдерживали ее выходок. Однако Елена Валерьевна просто для нас находка, стальные нервы и отличный спец! Так держать!
Давид Михайлович
Назначили мне томографию, честно сказать даже не представлял шо это такое. Когда зашел к Елене Валерьевне, сразу расслабился и понял, что никто меня мучать не будет. Очень внимательная, спокойная и уравновешенная. Спасибо Вам за помощь.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, лікар УЗ-діагностики
Лікар функціональної діагностики (тільки УЗД серця)
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Мамолог
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець