Авілов Володимир Леонідович

Ортопед, Травматолог
Лікар вищої категорії
Доктор Авілов Володимир Леонідович спеціалізується на травматології та ортопедії. Приймає пацієнтів і надає послуги консультації. Проводить первинну хірургічну обробку рани. Своєчасно надає допомогу по вправляння вивихів, лікування розтягувань і переломів. Веде хворих з множинними і важкими травматичними ушкодженнями.

Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507

Антон Подольский
Отличный внимательный специалист !!! Хорошо отнесся и внимательно осмотрел ребенка
Врач невнимательный к пациенту. Весь прием переписывался с кем-то в вайбере. Особо вникать не захотел. Не рекомендую. Ведет себя как врач в бесплатной поликлинике.
Армен
Во время занятий в спортзале получил растяжение, обратился к этому врачу. Он прописал мне разные препараты, я регулярно их использовал и уже через месяц смог снова приступить к тренировкам.
Олександр
Усім задоволениЙ , надав мені усі необхідні послуги, також дуже приємна людина, відноситься з повагою та щирістю

• 1999 р. – Закінчив Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця

• Курс «Ендопротезування тазостегнового суглобу» в Московському регіональному науково-дослідному клінічному інституті ім. М. Ф. Володимирського (МОНІКІ).
  • Щорічно стажується в спеціалізованих ортопедичних клініках м. Києва за їх спеціалізацією.
  • У м. Кельн, ( Німеччина ) стажувався з проблем заміни великих суглобів
  • У м. Москва пройшов стажування з хірургічного лікуван