Добове моніторування артеріального тиску в Одесі в суботу

Добове моніторування артеріального тиску 550 грн.
Добове моніторування артеріального тиску 750 грн.
Добове моніторування артеріального тиску 800 грн.
Знайдено 5 клінік

Сб Нед Цілодобово
Гєнєралова Валентина Миколаївна
Задоволені
Бодоряк Светлана Ивановна
Все прошло спокойно и комфортно
Лина
Я дуже вдячна лікарям що врятували мого чоловіка,3,,поверх, щиро дякую вам усім міцного вам здоров'я
Таких потрясающих и внимательных врачей не встречала нигде больше .
Алина
Была на приёме у Мельника Ю.В. Все понравилось, хороший врач, приятный человек. Быстро и качественно сделал назначенные обследования, все расшифровал и объяснил доступно. Ну очень довольна профессионализмом. Буду ещё обращаться и советовать другим) спасибо большое Юрий Владимирович)))
Шевченко Светлана
Спасибо большое Юрию Владимировичу Мельнику! Очень довольны им! Обратились на прием с нашей проблемой, врач сделал доплер, Эхо, ЭЭГ что самое главное, установил диагноз и назначил лечение, таких врачей просто нет, очень внимательный, в процессе лечения звонили не один раз, что важно врач отвечает на звонки. После назначенного курса лечения ребенку стало значительно легче. Очень довольна, всем рекомендую.
8,8
Одеса вул. Маршала Малиновського, 61 Г
р.Хаджибейський
Багатопрофільна Лікарня Святої Катерини — сучасна медустанова, що відповідає високим стандартам світової медицини. Тут пацієнтам забезпечений повний цикл допомоги: цілодобовий консультативний прийом фахівців, хірургічний стаціонар широкого профілю. У лікарні проводяться як традиційні, так і малоінвазивні хірургічні втручання. Оперативне лікування ведеться...
  • Добове АТ – моніторування 750
8,7
Одеса вул. Черняховського, 24 А
р.Приморський
Нейро-КардіоЛаб (Neuro-CardioLab) — це сучасний консультативно-діагностичний центр, що спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань загального профілю. Головне достоїнство — це отримання консультації, повноцінна діагностика та складання індивідуальної схеми лікування в одному кабінеті. Все, що потрібно пацієнтові — записатися на прийом. Всі інші...
  • Добове моніторування артеріального тиску 750
Одеса, вул. Академіка Воробйова, 5 Г
р.Пересипський
8,6
Одеса б-р Французький, 26/2
р.Приморський
Клініка Шевченко надає широкий асортимент послуг медичного характеру: дуплексні дослідження, УЗД, функціональна діагностика, лабораторні аналізи, урологія, гінекологія, педіатрія, кардіологія та ін. Все для комплексного обстеження усієї сім'ї.
  • Манжеточной проба - спрямована на раннє виявлення порушень процесів ендотеліальної дисфункції, що лежать в основі ряду серйозних захворювань серцево-судинної системи 550
  • АТ -моніторування -24 години 750
  • АТ -моніторування -48 годин 800
Одеса пер. 1-й Аеродромний, 4
р.Київський
МедЕліт — це спеціалізований медичний центр, в якому проводиться діагностування та лікування різних патологій з використанням найсучасніших методик. Почав функціонувати в 2011 році. Основні медичні області, в яких практикує клініка - неврологія і гастроентерологія.
  • Холтерівський моніторинг АТ 500