Електронейроміографія (ЕНМГ) в Києві (метро Житомирська)

Знайдено 2 клініки

Сб
Олександра
Зверталися в клініку для проведення ЕНМГ рук та ніг підлітку(15років) Сулік Р.В дуже уважний,позитивний лікар.Дитина з особливостями,але лікар терпляче і з розумінням поставився до обстеження. Дякую. Однозначно рекомендую.
Добрый день) Хочу оставить отзыв, Шла в клинику очень волновалась, но когда увидела приветливого и улыбающегося доктора, зразу успокоилась! Очень внимательный доктор, провел обследование, все распросил, выслушал, к такому доктору хочется вернуться
Як нам повезло знайти такого лікаря ! Так довго та уважно дитину ще ніколи не консультували.  Лікар випромінує любовь до дітей та своєї справи. Змогла допомогти донькі з діагнозом та одужати .
Андрій
Де ми з батьком тільки не були, з головними болями та запомараченнями нам допомогти не могли. Лікар дуже уважно та довго задавав купу питаннь . Зробив єнцефалографію та призначення лікування . Батьку після лікування стало набаго краще . Дуже дякуемо лікарю!
Пацієнт
Все просто чудово - починаючи від навігації (вивіска, навігація до ліфту й у ліфті), чистоти у клініці та закінчуючи надзвичайно кваліфікованою консультацією. Прийшла зробити планове УЗД нижніх кінцівок, а отримала повний огляд стану судин з детальним описом та планом майбутнього лікування. Спілкування невимушене та приємне, ціни на послуги доступні. Відвідування клініки PROHEALTH залишило лише гарні емоції. Раджу!
Константин
Топовий результат, висококласний спеціаліст, мав потребу операції з судин, повністю вирішили моє питання. Супровід лікаря був максимально якісний на  всіх етапах.Дуже рекомендую!
8,2
Київ пр-т Перемоги, 119/121, 5 корпус 9 поверх
м.Житомирська3 2 м.Святошин24 7 м. Академмістечко23 6
Клініка Prohealth займається наданням хірургічнго, високо кваліфікованого лікування пацієнтам по ЛОР направленню, судинній-хірургії, флебології, щелепно-лицевої хірургії та травматології. Викорустовуємо для цьог сучасне обладнання та спеціалістів ТОП рівня. В клініці є стаціонар з затишними, одномісними палатами. Розташовані біля метро Житомирської.
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) лицьового та трійчастого нервів методом миготливого рефлексу 680
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) лицьового нерву, стимуляційна 650
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) верхніх та нижніх кінцівок, стимуляційна 1 800
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) нижніх кінцівок, стимуляційна 1 050
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) верхніх кінцівок, стимуляційна 1 050
Київ бул. Кольцова 14, Д
м.Житомирська
Медичний заклад спеціалізованого типу Continuum профілюється на діагностиці та лікуванні захворювань неврологічного характеру. Окрім цього, вона організовує послуги рефлексотерапії. Медичний центр був відкритий у 2012 році. Досвід, отриманий в медичних академіях та в низці приватних клінік, знаходить своє застосування в організації роботи "Клініки доктора...
  • Електронейроміографія стимуляційна стимуляційна (1 зона) 1 300
  • ЕНМГ стимуляційна (1 зона) + консультація 2 000