Дуплексне сканування матково-плацентарного кровоплину в Києві (метро Позняки)

Дуплексне сканування матково-плацентарного кровоплину 907 грн.
Дуплексне сканування матково-плацентарного кровоплину 500 грн.
Знайдено 2 клініки

Алена
Муж приобрел пакет массажей для ребенка, отходили вот все. Малышу понравилось, мне тоже:) Клиника приятная, как и весь персонал. Работу и деток любят, буду сюда обращаться еще)
Валерий
Дуже гарний спеціаліст. Вона швидко подружилася з моєю дитиною, запропонувала дитині цукерку. Обстеження було детальне, та із зрозумілими поясненнями. Все пройшло на найвищому рівні. Дуже задоволена роботою лікаря! Неодмінно прийдемо ще!
Сашенька
Неймовірно чудовий фахівець. Ольга Василівна не тільки кваліфікований лікар, а й просто чудова людина, яка дуже любить дітей. На прийомі все перевірила. прокоментувала, написала заключення. Все було просто чудово! Фахівця рекомндую!
Филипп
Дуже сподобалася лікар, вона досить уважна і кваліфікована. Зрозуміло пояснила всю інформацію. Звернула увагу на більш вагомі аспекти. Я отримала дуже детальну консультацію та всі можливі пояснення. Спеціаліста рекомендую усім!
Уважний лікар. Все сподобалося, буду продовжувати в неї лікування. Все зрозуміло пояснює, уважна до найменших дрібниць, та симптомів. Надзвичайно приємна в спілкуванні. Залишила свій особистий номер телефону. Рекомендую.
Врач от бога, большое спасибо за вашу работу, только благодаря Елене Анатольевне у меня есть самое дорогое в жизни Дочь
Київ вул. Ревуцького, 5 А
м.Харківська6 м.Дарниця м.Позняки
Поліклініка "Інго" на Ревуцького - сучасна багатопрофільна клініка для дітей та дорослих. В поліклініці "Інго" ви можете пройти консультації лікарів, УЗД, здати аналізи, а також заключити декларацію із сімейним лікарем або педіатром, пройти курс лікувального масажу.
  • Допплерометрія фето-плацентарного комплексу 907
Київ вул. Срібнокільська, 12 , Позняки
м.Осокорки13 5 м.Позняки12 8
Медичний центр "Ластівка" — сучасна клініка для всієї родини, яка надає послуги за такими напрямками: гінекологія, дерматологія, педіатрія, косметологія, сімейна медицина, терапія, масаж, урологія.
  • Доплерометрія маточно-планцентарного кровотоку 500