МРТ хребта (спинного мозку) в Києві (метро Палац Україна)

МРТ хребта (спинного мозку) 2300 грн.
МРТ хребта (спинного мозку) 2300 грн.
МРТ хребта (спинного мозку) 4400 грн.
МРТ хребта (спинного мозку) 6500 грн.
МРТ хребта (спинного мозку) 4600 грн.
МРТ хребта (спинного мозку) 11900 грн.
Знайдена 1 клініка

Рита
Дякую за обслуговування.Дуже грамотно і якісно.Особлива подяка директору Євролаб Талавірі Ірині Володимировні.
Рита
Дякую за високу якість в роботі невролога Інну Іванівну.В такий нелегкий час потрібний такий кваліфіційний лікар,дякую.
Рита
Найкраще і дуже якісне обслуговування.Лікарі вищої категорії.Дякую.
Yana
Можу сказати що лікар, хороший фахівець. Мені дуже сподобалося її відношення до роботи. Все чітко, злагоджено, та максимум відповідально. Саме таким має бути справжній лікар. Я надалі планую до неї звертатися. І рекомендувати її теж.
Иванова
Лікар дуже уважна. Професійно підійшла до моєї проблеми, відповіла на всі мої запитання. Оглянула, взяли аналіз. Я отримала вичерпні рекомендації. Наступного разу буду звертатися до цього фахівця. Спеціаліста рекомендую усім!
Овеченко Никита
В клинике всё приятно, красиво. персонал очень бережный и добрый! Я бы поставил 10/10 но, за анализ крови мы заплатили 2691
8,2
Київ вул. Солом'янська, 11 А
м.Вокзальна33 8 м.Палац Україна56 14
З моменту створення медичний центр EUROLAB відповідає міжнародним стандартам медичного обслуговування. У його колективі доктора з науковими медичними ступенями, вищої категорії, які здобули освіту і постійно стажуються у провідних вітчизняних та зарубіжних медичних закладах.
  • МРТ шийного відділу хребта 2 300
  • МРТ грудного відділу хребта 2 300
  • МРТ двох відділів хребта 4 400
  • МРТ хребта (шийного, грудного, поперекового,крижово-куприкового відділів) 6 500
  • МРТ шийного відділу хребта з контрастним підсиленням 4 600
  • МРТ грудного відділу хребта з контрастним підсиленням 4 600