Гастроскопія в Харкові - Шевченківський район

Гастроскопія 1100 грн.
Гастроскопія 1200 грн.
Знайдено 3 клініки

Анастасия
Были на приеме в GastroCity. Удобное расположение. Быстро записали, доброжелательно встретили. Понравился доктор Лаврова Наталья Владимировна. Разобралась в моей проблеме, осмотрела, сделала УЗИ и назначила лечение. Рекомендую клинику и этого доктора!
Большое спасибо доктору Наталье Владимировне за внимательное отношение и грамотный подход к лечению. В самой клинике уютно и приятно
Александр
Отличные специалисты. Большое спасибо
Очень рекомендую Ольгу Витальевну! Компетентный ,внимательный ,отзывчивый врач !! Советую всем своим знакомым !
Очень благодарна врачу Бабаджанян Елене Николаевне. Обратилась к ней по поводу проблем со стулом у дочери (2 годика). Елена Николаевна доброжелательно отнеслась к нам, выслушала, осмотрела ребенка и назначила лечение. Все помогло! Спасибо!!!
Олександр
Нещодавно почав себе погано почувати, з'явилася нудота після їжі. Вирішив звернутися до лікаря. На прийом потрапив одразу, без черг. лікар вислухала мене та направила на ФГДС. Процедура скажу вам не зовсім приємна, але вона допомогла діагностувати у мене виразку шлунку. Після призначеного курсу лікування почуваю себе дуже добре, та й виразка зарубцювалася. Дякую Вам за допомогу.
8,4
Харків вул. Гуданова 9/11
м.Пушкінська5 1 м.Архітектора Бекетова14 4
Спеціалізована гастроентерологічна консультативна амбулаторія "Гастросіті" здійснює діагностику і лікування захворювань травного тракту. Пацієнтів різного віку приймають дитячі та дорослі фахівці, лікарі вищої категорії, кандидати наук в галузі медицини.
  • Відеогастроскопія 800
  • Відеоректосигмоїдоскопія 650
  • Відеогастроскопія+ уреазний тест із визначенням Helicobacter pylori (Хелікобактера) у біоптаті 1 100
  • Відеогастроскопія, ендоскопічна біопсія ШКТ + гістологічне дослідження 1 200
Харків пр-т Незалежності, 13
м.Держпром5 4 м.Університет6 4
"Медичний центр здоров’я" вже майже 20 років надає повний спектр медичних послуг та залишається одним з кращих багатопрофільних медичних центрів в Харківському регіоні. Обладнаний найсучаснішою і високоточної аппаратурою, включає в себе амбулаторно-поліклінічне відділення, потужний лабораторний і діагностичний центри.
  • Відеогастроскопія 900
  • Гастроскопія(НСЗУ) 800
3,7
Харків вул. Шекспіра, 4
м.Ботанічний сад7 2 м.Наукова24 7 м.23-го Серпня15 5
Харківська спеціалізована Клініка Проценко медичний лікувально-діагностичний центр, де прийом веде доктор вищої кваліфікації з 25-річним стажем Олександр Михайлович Проценко: гастроентеролог, проктолог, діагност.