Кольпоскопія в Харкові (метро Центральний ринок)

Кольпоскопія 300 грн.
Кольпоскопія 350 грн.
Кольпоскопія 1000 грн.
Кольпоскопія 480 грн.
4,0
Знайдено 2 клініки

Сб
Алена
Одна из лучших клиник в городе! Большая часть персонала на своих местах и знают что делают. Оправданное ценообразование. Осталась очень довольна выбором и благодарна за помощь специалистам!
Сергей и Ксения
Клиника репродуктивной медицины имени Грищенко помогла нам с женой завести долгожданного ребенка. Долго пытались сами зачать, но через несколько лет окончательно поняли, что без помощи не обойтись. В клинике нас обоих обследовали, провели необходимые анализы и тесты, назначили лечение. И вот – нашему сыну скоро полгода!
4,3
Харків вул. Благовіщенська, 25
м.Південний вокзал8 3 м.Центральний ринок10 5
Харківський науковий лікувально-діагностичний медичний центр Клініка репродуктивної медицини ім. Академіка В. І. Грищенко спеціалізується на вирішенні проблем чоловічого і жіночого вторинного безпліддя, первинного безпліддя без явних причин, комбіновані види безпліддя. В установі працюють кращі доктора високих кваліфікацій.
4,1
Європейський Радіологічний Центр на Полтавському шляху — одна з філій широкої мережі медичних центрів, які були відкриті у 2010 році на базі відомої у Європі словацької компанії. На сьогодні налічується 5 діагностичних центрів, розташованих у різних районах Харкова, що робить обстеження більш комфортним та доступним для людей.