УЗД шлунка у Дніпрі - Самарський район

Знайдена 1 клініка

Сб
Марианна
Квалифицированный специалист, тщательный приём, осмотр, подход к детям.
Олена
Мені сподобалося! Видно, що людина професіонал у своїй справі! Вона мені розжувала все так детально, що питань не залишилось. Зазвичай, лікарі або мовчать, або вмикають не зрозумілу термінологію. Я була і в інших лорів, є з чим порівняти.
Вероніка
Відмінний лікар! Все докладно розповів, відповів на всі запитання з приводу самопочуття моєї дитини, приємний і ввічливий. Направив до інших фахівців. Дуже вдячна за повний, якісно проведений, огляд. Неодмінно буду звертатися ще!
Віта
Лікар доброзичливий. На скільки я можу судити, цілком компетентний. Вказала на можливі проблеми. Розпочала призначений курс лікування, все допомагає. так що повністю задоволена! прийду ще! Рекомендую!
Віра
Я задоволена роботою лікаря. Вона не байдужий до проблем моєї дитини, уважна, чітко опрацювала проблему. після детального обстеження призначила ефективне лікування. Все пройшло як найкраще. Дуже задоволена!
Надія
Лікар професіонал своєї справи. Людина, яка кардинально змінила моє ставлення до лікарів. Дуже грамотно було зроблена діагностика і аргументоване все призначення, все пройшло просто на вищому рівні. Прийду повторно! Рекомендую!
5,3
Дніпро вул. Гвая, 76
р.Самарський
Клініка На Ксеньевке надає широкий перелік послуг за напрямками сімейна медицина, імунологія, стоматологія, терапія і ультразвукова діагностика.