УЗД статевого члена у Дніпрі (метро Покровська)

УЗД статевого члена 250 грн.
Знайдена 1 клініка

Сб
Очень грамотный доктор была один раз на приеме очень понравилось
Александр Яковлевич не один год является нашим врачём. Шли, у первую очередь, как к педиатру к нему, теперь наш семейный врач. Никогда ничего лишнего не назначалось. Антибиотиками детей моих не пичкает (надо не надо), как любят делать многие другие врачи. Мы очень ценим настоящего специалиста. Искренне признательны с мужем за заботу о нашей семье.
Александра
Очень люблю эту клинику ,за отношения за заботу и помощь , огромное спасибо врачам терапевт Светлане Юрьевне и Гастроэнтеролог Котов И Н также лаборант Оксана отчество не помню , даже в связи с карантином можно обследоваться ,и получить медицинскую помощь. Что не мало важно с карантином. Огромное Спасибо всем сотрудникам этой клиники .
Все відмінно!!! Лікар комунікабельна, дає коментарі своїм діям, доступно і зрозуміло пояснює. Все пройшло на висоті! Таких спеціалістів дійсно можна перерахувати на пальцях однієї руки. Нам пощастило що натрапили на неї! Дякую!
Мені сподобався прийом у Оксани Валеріївни. Розповідає навіть більше, ніж потрібно в конкретній ситуації. Коментує і розповідає все про кожен результат обстеження, дає потрібні рекомендації. Відповіла на всі мої додаткові питання.
Варвара
Лікар дуже уважна, здалася професійною і досвідченою. Мені лікували карієс, і лікар зробив все дуже акуратно, та без дискомфорту. Не було ніяких не приємних відчуттів, як це буває у стоматологів. Так само, адекватна ціна за таку роботу.
6,2
Дніпро пров. Парусний, 16
м.Покровська22 8
Сімейна медицина на Вітрилі - широкопрофільний медичний центр, що функціонує з 2001 року. За цей час лікарі клініки допомогли вилікуватися безлічі пацієнтів різних вікових груп.
Працює з
Пн: 08:00-19:00 Вт: 08:00-14:00 Ср: 08:00-19:00 Чт: 08:00-14:00 Пт: 08:00-19:00 Сб: 09:00-15:00