КТ кісток тазу у Дніпрі - Центральний район

Задовільно
Стеценко Олена Анатолівна
Все на вищому рівні!
Леся
Доброго дня. Висловлюю подяку "ОН Клінік Дніпро " за можливість отримувати кваліфікаційні послуги сучасними передовими технологіями, за привітних дівчат на рецепшині, за чистоту, яку підтримають прибиральниці. Велика подяка Руфановій Анні Анатоліївні, чутлива, уважна, позитивна, хочу сердечно подякувати лікарю, яка своїм професіоналізмом і знаннями змогла створити диво. Ви золота людина! Відчувати себе здоровим — це неймовірно цінне відчуття. Спасибі вам за все, що Ви зробили. Ваша праця — безцінна. Живіть мільйон років! З повагою пацієнтка, номер картки: 882547
дима
хороший сервис
Змінила місце проживання. Шукала нового лікаря. Знайомі порадили Валерію Валеріївну. Всім дуже задоволена. Буду звертатися ще!
8,8
Дніпро пр-т Яворницького, 107 А
р.Центральний
"ОН Клінік Дніпро" — це багатопрофільний медичний центр, який є частиною міжнародної мережі "ОН Клінік", заснованої в Ізраїлі у 1987 році. Наші медичні центри мають доступ до передових технологій для діагностики та лікування захворювань, а накопичений досвід наших лікарів робить їх експертами у своїх профільних медичних областях.
  • КТ кісток тазу 1 100